Home

Trapézové plechy Lindab

Výroba trapézových plechů probíhá tvarováním za studena, kdy surovinou je plechový svitek žárově pozinkovaný 275g/m2 o tloušťce ocelového jádra 0,5 - 0,7mm.

Plechy Lindab jsou opatřeny povrchovou úpravou polyesterovým lakem, který chrání ocelové zinkované jádro a poskytuje výsledné krytině barevný odstín. 

Profilování trapézových pásů probíhá na modreních tvarovacích linkách, které pracují s vysokou přesností.  Při napojování a překládání plechů tak nedochází k netěsnostem a štěrbinám, které by kromě vzhledu narušovaly také funkčnost zastřešení nebo opláštění.

Pro maximální úsporu nákladů jsou plechy vyráběny na konkrétní délky potřebné pro danou konstrukci. Minimalizují se tak ztráty materiálu prořezem. Standardní součástí střešních profilů je i pojistná vodní drážka zabraňující zatečení v bočním přeložení pásů. Ve variantě "Design" je do spodní pásnice plechu vytlačena  podélná drážka, pro vyšší tuhost a vytvoření zajímavějšího vzhledu.

V nabídce je celá řada doplňků pro komplexní řešení stavby. K dispozici jsou např. prosvětlovací pásy shodného tvaru s jednotlivými profily, antikondenzační vrstva umístěná na spodní straně plechu pro kultivaci kondenzovaných par, prostupové manžety a jiné.   

Aktualizováno (Neděle, 07 Únor 2010 13:30)